Неонатальний центр

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Перша педіатрична клініка в Західній Україні була відкрита у 1909 році на вулиці Чернігівській. Вона була дитячою клінікою і одночасно кафедрою педіатрії медичного університету.

В 1976 році, на базі цієї педіатричної клініки було організовано відділення для лікування хворих новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні на 30 ліжок. Особливу групу серед цих дітей складали передчасно народжені немовлята. Так розпочалась ера виходжування недоношених дітей у Львівській області. Протягом 10 років існування відділення перейшло складний період становлення, так як досвіду лікування таких дітей на той час не було. З кожним роком збільшувалася кількість передчасних пологів, в зв’язку з чим, в1986 році відділення другого етапу виходжування недоношених дітей ЛОКЛ було розширено до 60 ліжок. З цього часу відділення знаходилось у педіатричному корпусі ЛОКЛ на вулиці Чернігівській 5. Для лікування у відділення переводились хворі новонароджені з усіх пологових будинків м. Львова та Львівської області, значну частку з яких становили передчасно народжені немовлята. З 1987 року відділення отримало назву – відділення патології недоношених новонароджених дітей.

З моменту здобуття Україною незалежності з’явилася можливість навчання українських неонатологів у кращих клініках Європи та США. З 1992 року,  після підписання меморандуму між Львівською обласною клінічною лікарнею і шпиталем Генрі Форда м. Детройт (США), розпочато партнерство двох неонатологічних відділень - ЛОКЛ та шпиталю Генрі Форда. З цього періоду почалося формування обласного неонатального центру.

Співпраця тривала до 2002 року і включала чітку програму навчальних заходів та практичних тренінгів для лікарського та сестринського персоналу. За цей час у Львівській області було впроваджено сучасні методи і стандарти лікування хворих новонароджених, зокрема глибоко недоношених немовлят. У новоствореному блоці інтенсивної терапії при відділенні патології недоношених новонароджених дітей вперше у Львівській області розпочато проведення дихальної підтримки (штучної вентиляції легень), вперше введений екзогенний сурфактант («сурванта»), отриманий з гуманітарної допомоги в рамках співпраці з США. У 1996 році вперше налагоджена сучасна система транспортування критично хворих новонароджених з перших годин життя на штучній вентиляції легень реанімобілем отриманим зі шпиталю Генрі Форда.

У листопаді 1997 року відкрито перший в Україні навчально-тренувальний Центр реанімації новонароджених. В цьому ж році успішна реалізація програми  співпраці з США по неонатології була відзначена відвідуванням відділення дружинами Президентів України та США (Людмилою Кучмою та Гілларі Клінтон). 

Відділення неонатального центру є клінічними базами кафедри шпитальної педіатрії Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького. Згідно плану, відбуваються професорські обходи, з обговоренням діагностики та лікувальної тактики найважчих пацієнтів відділень. Спільно з професорсько-викладацьким складом кафедри систематично проводяться клінічні та наукові дослідження.

За час  існування відділень сформувалася команда однодумців, яка здатна надавати кваліфіковану допомогу категорії новонароджених пацієнтів найвищої групи перинатального ризику відповідно до вимог чинних національних протоколів з неонатології та інтенсивної терапії новонароджених.

 

  

Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper